застосування для Windows

1win coint
1 win бонус
1win freespins
1win-new-year

Реєструйся та отримуй бонус 1win

1win Бонус +500% за реєстрацію

Отримати бонус

1win Лідерборд - Турнір у букмекерській конторі

Букмекерська контора 1win балує беттерів різноманітними бонусами. Якщо ви любите ставки на спорт так само, як і ми, беріть участь у конкурсі Лідерборд! Це турнір для найкращих — ми винагороджуємо найактивніших беттерів і даруємо їм щедрі грошові призи. Все, що вам потрібно — робити ставки на спорт, заробляти на них і отримувати за це бонуси!

У букмекерській конторі 1win користувачі, які віддають перевагу ставкам на спорт іншим видам азартних ігор, можуть розраховувати на наступні бонуси:

І вам не потрібно вибирати! Кожен беттер може отримати всі три бонуси, головне виконати умови акції.

Лідерборд 1win – правила та умови

Щоб потрапити до Лідерборда і отримати подарунок від бк 1 WIN, вам потрібно бути активним і цілеспрямованим – адже на дошку пошани потрапляють лише найкращі! Робіть ставки на спорт у нашій букмекерській конторі: чим більше ставок і чим вищий їх номінал – тим більше шансів на винагороду. Усі зареєстровані користувачі бк 1вин беруть участь в акції автоматично, проходити реєстрацію на турнір не потрібно. Алгоритм участі у турнірі простий:

  1. Авторизуйтесь на сайті букмекера або пройдіть просту процедуру реєстрації.
  2. Внесіть депозит для того, щоб робити ставки на реальні гроші.
  3. Робіть якнайбільше одинарних або експрес-ставок (розділ “Лінія” на сайті бк 1win Україна).
  4. Вірте в успіх і чекайте на результати конкурсу Лідерборд!

Як бачите, все просто! Більшість гравців навіть не замислюються над тим, що можуть перемогти в цій акції, поки одного разу не потрапляють на дошку пошани! Адже для участі вам не потрібно докладати особливих зусиль — робіть 1win ставки на спорт на втіху!

Особливі умови

Однак, варто згадати деякі особливі умови турніру, які необхідно виконати беттеру, щоб потрапити на 1win Лідерборд:

Призові місця у турнірі Лідерборд

Лідерборд – постійно діюча акція букмекерської контори 1вин. Потрапити на дошку пошани може кожен із вас – призових місць вистачить на всіх!

  1. Щоденный Лідерборд: підсумки турніру підбиваються щодня о 24.00, враховуються всі ставки в період з 00.00 до 23.59 поточної доби.
  2. Тижневий Лідерборд: результати турніру підбиваються щотижня о 00.00 з неділі на понеділок. У залік бонусних балів йдуть ставки гравця з 00:00 понеділка і до 23:59 неділі.

Кожен 1win Лідерборд складається з трьох турнірних таблиць, а в кожній таблиці цілих 10 призових місць! Тобто за тиждень ви отримуєте шанс потрапити до списку з 240 щасливчиків, які отримали бонус без відіграшу від букмекера 1vin.

Те, до якої турнірної таблиці ви потрапите, залежить від суми ваших ставок:

  1. Золото – загальна сума ставок перевищує 10 000 рублів.
  2. Срібло – сума ставок знаходиться в діапазоні від 3000 до 10000 рублів.
  3. Бронза – ставки становлять сумарно до 3000 рублів.

Відповідно, найбільші виграші отримують гравці, які потрапили в золотий рейтинг онлайн казино 1вин. Залежно від зайнятого вами місця – з 1 по 10-те, розподіляється і розмір виграшів.

Як бачите, шансів заробити реальні гроші на сайті онлайн букмекера 1win безліч! І це ми ще не говоримо про те, скільки ви можете отримати, роблячи ставки на спорт — адже у нас не лише щедрі акції, а й найвигідніші коефіцієнти та найширша лінія ставок в Україні!

FAQ

Чим цікавий турнір Лідерборд від букмекерської контори 1win?

Турнір Лідерборд 1win - це конкурс для активних беттерів, де вони можуть виграти реальні кошти. Для участі потрібно просто робити ставки на спорт. Чим більше ставок за тиждень, тим вище становище у рейтингу. Крім цінних призів, лідери рейтингу отримують визнання та повагу до інших гравців.

Як 1win бекмекер підраховує бали для Лідерборда?

Бали для 1win Лідерборда розраховуються на основі зроблені гравцем ставок. Коефіцієнт матчу множиться на суму ставки, і чим вищий коефіцієнт та номінал ставки, тим більше балів отримує гравець. Наприкінці тижня їхня загальна кількість підсумовується. Виграні день можна назад реінвестувати у ставки.

Які умови 1win бк ставить для попадання в рейтинг Лідерборд?

1win букмекерська контора створили дуже прості умови для гравців онлайн. Щоб потрапити на Лідерборд, необхідно робити ставки на реальні гроші з коефіцієнтами від 1,6 до 10. Повернені ставки не враховуються. Участь у турнірі, підрахунок балів та нагородження відбуваються автоматично.

Для влучення в 1win Лідерборд, потрібно бути зареєстрованим на сайті БК?

Так, щоб потрапити в 1win Лідерборд, необхідно бути зареєстрованим користувачем букмекерської контори 1win. Пройшовши онлайн реєстрацію, гравець може внести депозит і робити ставки на спорт. А це є основною умовою для участі в Лідерборді та отримання призів. Особистий обліковий запис дає вам багато інших можливостей.

vpn image

Для гри перевір VPN