застосування для Windows

jackpot
20000000 $
1win

Слот SimplePlay – постачальник нових слотів на 1win

Молодий філіппінський провайдер SimplePlay, без перебільшення, є новою, висхідною зіркою на ринку iGaming. Компанія, керована професіоналами, створює слоти з дійсно свіжими, оперативними рішеннями і дуже якісною графікою.

Створюючи ігрові автомати SimplePlay, розробники приділяють велику увагу як задній, так і передній планам. В результаті чого персонажі в іграх оживають в прямому сенсі цього слова. Не тільки анімація при збігу символів, а й анімація персонажів поза барабанами. Наприклад, у грі може бути присутній величезний дракон, який знаходиться на задньому плані, або дві відьми можуть битися прямо на ваших очах, кидаючи одна в одну щілини з барабанами.

Провайдер SimplePlay

Такий підхід підійде всім відвідувачам сайту 1win, яким подобаються більш інтерактивні ігри. Тому що це не тільки красиво, але й захоплююче. Крім того, слоти SimplePlay мають інші функції.

Особливості слотів SimplePlay в 1win

Онлайн ігри від SimplePlay мають східну та західну тематику. Щоб рухатися вперед у всіх регіонах одразу. При цьому, щоб максимально захопити увагу гравця, присутні ігри:

  • Велика кількість лінійних платежів. У деяких іграх їх може бути 230, десь 340, а в деяких слотах і 1024.
  • безкоштовні обертання;
  • Прогресивні джекпоти, завдяки яким навіть з невеликою ставкою можна виграти чудовий джекпот;
  • Групова символіка;
  • Бонусні ігри;
  • Wild і Scatters;
  • Різні множники;
  • Multiwindow – іншими словами гравці на 1win мають можливість грати відразу в 4 ігри цього провайдера в одному вікні.

Це далеко не повний список. Є навіть гра Fishermen Gold, в якій є передбачуваний результат. При цьому найнижчий показник RTP в іграх – 94,35%, а найвищий – 96,38%. Що є досить непоганим показником.

Надійність ігор SimplePlay, представлених на 1win BK

Провайдер подбав не тільки про якість своїх ігор, а й про їх надійність. Щоб гравці на офіційному сайті 1win точно знали, що грати в ігри від SimplePlay абсолютно безпечно, і ви можете довіряти результату кожного обертання.

Тому всі онлайн-слоти проходять регулярне тестування у відомій випробувальній лабораторії BMM Testlabs. Який щорічно перевіряє і в разі проходження тесту підтверджує сертифікатом, що GSC, встановлений в грі, працює коректно і показники гри повністю відповідають заявленим параметрам.

FAQ

Чи сумісні ігри SimplePlay з мобільними телефонами?

Усі ігри SimplePlay мають 100% сумісність зі смартфонами та планшетами під управлінням операційних систем Android, iOS і не тільки. Слоти підтримують книжкову і альбомну орієнтацію, тому грати в них зручно в будь-якому положенні телефону. А завдяки оптимізації якості ігри запускаються навіть на слабких смартфонах.

Чи можна грати в гру SimplePlay без виконання розрахунків на 1win?

Так, онлайн-казино 1win надає таку можливість своїм гравцям. Ви можете грати в слоти від SimplePlay абсолютно безкоштовно. Просто запустіть гру, і вона відразу відкриється в безкоштовній версії. У цьому режимі ви можете грати скільки завгодно і лише потім, якщо вам це подобається, переходити в режим платної гри.

Скільки ігор має провайдер SimplePlay?

На даний момент провайдер SimplePlay має близько 60 ігор, що є дуже хорошим показником, враховуючи, що компанія лише нещодавно розпочала свою діяльність. Всі слоти представлені на сайті 1win і в майбутньому ми будемо додавати нові ігри, як тільки вони з'являться.

Як знайти ігри SimplePlay на сайті 1win?

Ви можете відкрити сторінку, на якій розташовані відразу всі ігри провайдера SimplePlay. Для цього потрібно знайти провайдера в загальному списку і натиснути на його назву. Відразу після натискання перед вами з'являться всі онлайн ігри SimplePlay. Ви можете вибрати будь-який і відкрити його прямо в цьому вікні або в новому. Якщо у вас відкрита гра на поточній вкладці, щоб повернутися до всіх ігор, натисніть стрілку назад або ще раз назву постачальника.

Читати далі
vpn image

Для гри перевір VPN