застосування для Windows

1win coint
1 win бонус
1win freespins
1win-new-year

Реєструйся та отримуй бонус 1win

1win Бонус +500% за реєстрацію

Отримати бонус

Fantasy sport від букмекерської компанії 1win

Фентезі спорт на реальні гроші давно відомий вид розваги для любителів спорту. Це особливий вид онлайн-ігри, який поєднує в собі підрахунок результатів ігор у реальному чемпіонаті та створення вигаданої команди з реальних гравців. Завдання кожного користувача — зібрати команду відповідно до вимог зі справжніх спортсменів та змагатися з іншими користувачами. Результати футболістів, тенісистів, хокеїстів та баскетболістів у реальному житті конвертуються у фентезі-окуляри для користувачів. Fantasy sport - один з нових розділів сайту 1вин. Букмекерська контора 1win одна з перших серед конкурентів запустила фентезі турніри на реальні гроші з великими призовими фондами та великою кількістю учасників.

Сьогодні користувачі дізнаються, що таке фентезі спорт, як зібрати свою команду, як нараховуються очки за спортсменів та які види спорту представлені на сайті букмекера 1 win. Відповіді на популярні запитання є у розділі FAQ наприкінці статті.

Fantasy sport 1win

Фентезі спорт на гроші: принципи гри

Зрозуміти правила фентезі досить просто: гравцеві потрібно зібрати команду згідно з правилами конкретного турніру у реальному змаганні. Наприклад, розглянемо фентезі футбол України. Користувачеві букмекерської контори 1вин для початку ігри в лізі потрібно:

Після переходу на 1вин українські користувачі можуть вибрати будь-яку футбольну лігу зі списку, почитати умови участі, внести депозит та бай-ін для підтвердження участі у турнірі. Далі потрібно зібрати команду та стежити за її успіхами!

Як грати у фентезі футбол: приклади

Набагато простіше зрозуміти систему гри у фентезі на узагальненому прикладі. Офіційний сайт 1win пропонує докладний гайд за всіма особливостями цієї розваги, ми пропонуємо коротку вичавку основних моментів для новачків.

Як працює система fantasy?

У складі команд футбол фентезі завжди є основні гравці, які точно отримають очки в залік користувача, є запасні - вони зможуть замінити футболіста, який з різних причин не взяв участь у матчі. Часто в турнірах можна призначати капітана - гравця, чиї очки, незалежно від виступу, збільшуються.

Подія Кількість очок
Тривалість гри до 60 хвилин 1
Тривалість гри понад 60 хвилин 1
Півзахисник чи нападник грає всю зустріч 1
Гол воротаря 8
Гол захисника 6
Гол півзахисника 5
Гол нападаючого 4
Голкіпер та захисник пропустили 2 і більше голів -2
Жовта картка -1
Червона картка -3
Воротар відбиває пенальті 5
Гол у свої ворота -2
Гольова передача 3
Промах із пенальті -2

Всі 1вин фентезі, система підрахунку очок, список діючих турнірів та видів спорту можна дізнатися на окремій сторінці 1win казино. Вона доступна на офіційному сайті або у додатку. Фентезі-футбол скачати клієнти 1вин можуть у вигляді програми на iOS або Андроїд. Там будуть доступні всі ррозваги, включаючи Fantasy sport.

Фентезі футбол 1win

Які види спорту представлені у спорт фентезі 1вин?

У кожному чемпіонаті є свої унікальні турніри, створені адмінами букмекера або самими користувачами.

Особливості ліг у Fantasy sport

При натисканні кнопки «Докладніше» клієнти можуть вивчити основні дані для вступу до ліги:

У кожній лізі є свої правила, які потрібно чітко дотримуватися.

Фентезі спорт 1win

Які турніри є на сайті 1win у форматі Fantasy?

Усі турніри у форматі реально існуючих чемпіонатів поділяються на два типи. Це серійні турніри та дейлі. Серійний фентезі спорт онлайн передбачає тривалу участь протягом декількох місяців, клієнти 1вин збирають склади з перспективою на довгострокове використання, заміни робляться щотижня, важливо збирати склад з прицілом не на 1-2 тури, а на повноцінний чемпіонат. Серійні турніри передбачають призи за перемогу у конкретному турі чи тижні, але загальний призовий фонд розподіляється лише після закінчення турніру у реальному часі.

Дейлі фентезі спорт - короткостроковий варіант змагання, при якому важливо вибрати склад, здатний дати результат тут і зараз! Бай-ін сьогодні – виплати вже завтра! У Дейлі турнірі немає замін, якщо не передбачені додаткові опції, все відбувається дуже швидко, у разі невдачі можна просто розпочати новий тиждень з новим складом із чистого аркуша!

В обох випадках клієнти 1вин збирають склад, враховуючи вартість гравців та їх позиції. Отже, склад зібраний, потрібно вибрати:

Фентезі футбол на гроші популярний у всьому світі, але баскетбол і хокей йому мало поступаються. Тут користувач може відчути себе тренером команди, роблячи правильні заміни, важливо стежити за календарем команди, травмами та дискваліфікаціями, а також працювати на перспективу для перемоги у всьому турнірі.

FAQ

Фентезі спорт що це в хокеї?

Принцип гри у фентезі на реальні гроші онлайн у хокейних лігах мало відрізняється від футболу. Любителі хокею можуть вибрати 2 варіанти складу: фіксована схема 1-3-4 ( 3 захисники та 4 форварди +1 воротар) або формат «Герої», в якому можна вибрати по одному гравцю з кожної позиції.

Як нараховуються очки у фентезі баскетболі?

Клієнти збирають команду в баскетбольних лігах fantasy sport app за двома принципами: або «Гнучка сімка» з повноцінною стартовою п'ятіркою за позиціями та двома запасними, або за схемою «Універсальна-6», в якій позиція баскетболіста не має значення.

Як можна фентезі-футбол завантажити на телефон?

Потрібно перейти на офіційний сайт 1win з браузера телефону, використовуючи дзеркало 1win або основну адресу. Там система автоматично запропонувати скачати мобільний додаток на смартфон iOS або Андроїд — софт 1він безпечний і оновлюється автоматично. Потрібно авторизуватися в системі та почати гру у фентезі футбол у своїй лізі на реальні гроші.

Де можна правила гри фентезі на сайті букмекера 1вин?

Після переходу на сторінку Fantasy sport користувачі 1 вин можуть відвідати розділ «Служба підтримки» у лівому меню, там же є розділ FAQ. У ньому вказані основні дані про фентезі-турніри, онлайн відповіді на питання і правила нарахування очок.

vpn image

Для гри перевір VPN